Home Radio Radio programmering

Radio programmering

  • MAANDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 0.900 u De Jukebox
  • 12.00 u Back in Time (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 15.00 u De Jukebox (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 17.00 u Afslag Oost (RTV Oost)
  • 18.00 u Streektaal ( met Ben Nijkamp)
  • 20.00 u Hofstreek Radioportret (herhaling)
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • DINSDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 0.900 u De Jukebox
  • 12.00 u Back in Time (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 15.00 u De Jukebox (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 17.00 u Afslag Oost (RTV Oost)
  • 18.00 u De Jukebox
  • 19.00 u HvT Politiek & Nieuws (herhaling)
  • 20.00 u Non – Stop Muziek
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • WOENSDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 0.900 u De Jukebox
  • 12.00 u Back in Time (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 15.00 u De Jukebox (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 17.00 u Afslag Oost (RTV Oost)
  • 18.00 u De Jukebox
  • 19.00 u MELK (jongerenprogramma)
  • 21.00 u Music & Melodies
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • DONDERDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 0.900 u De Jukebox
  • 12.00 u Back in Time (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 15.00 u De Jukebox (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 17.00 u Afslag Oost (RTV Oost)
  • 18.00 u Zorg in de Regio (i.s.m. Overijsselse Zieken Omroep)
  • 19.00 u Radio Kerk Lokaal (i.s.m. Kerken uit Hof van Twente)
  • 20.00 u Non – Stop Muziek
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • VRIJDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 0.900 u De Jukebox
  • 12.00 u Back in Time (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 14.00 u Streektaal (met Ben Nijkamp)
  • 16.00 u De Jukebox (met om .30 u Lokaal nieuws)
  • 17.00 u Afslag Oost (RTV Oost)
  • 18.00 u De Jukebox
  • 19.00 u Music & Moments (met Dave & Martijn)
  • 21.00 u Non – Stop Muziek
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • ZATERDAG
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow
  • 09.00 u De Tijdmacine (geschiedenisprogramma)
  • 10.00 u De Hofhouding (nieuws en info uit Markelo)
  • 12.00 u Non – Stop Muziek
  • 13.00 u H.v.T. Poltiek & Nieuws
  • 14.00 u Blind in de Middag
  • 16.00 u Top 20 (met Jesse Sprinkelman)
  • 17.00 u De Hofheren (kolderiek programma)
  • 19.00 u Crazy Horses (Country programma)
  • 21.00 u Black & Blues
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)
  • Zondag
  • 00.00 u Hofnacht
  • 07.00 u Ochtendshow
  • 09.00 u Radio Kerk Lokaal (i.s.m. Kerken uit Hof van Twente
  • 10.00 u Regio Klassiek (licht klassiek)
  • 12.00 u Blasmusik klingt So (met Hans Dijsselhof)
  • 13.00 u Non – Stop Muziek
  • 14.00 u Hofstreek Zondagsport
  • 17.00 u De Tijdmachine (herhaling)
  • 18.00 u Black & Blues (Rhythm & Blues)
  • 20.00 u De Hofpiraat (piraten muziek + top 15)
  • 22.00 u Sweet Dreams
  • 23.00 u Met het Oog op Morgen (Radio 1)